wtorek, 23 grudnia 2014

Święta tuż tuż...a ja...

Już właściwie tylko jutrzejszy dzień, godziny.. dzielą nas od tego wyjątkowego momentu w roku, którym jest Wigilia. W tym roku jakoś nostalgicznie mi...sama nie wiem dlaczego...To piękny czas dzielenia radości z bliskimi, ale też czas zadumy. Przez cały rok pędzimy gdzieś, gonimy za czymś ... W tym jednym jedynym dniu przystańmy na chwilę, odpocznijmy. Odsuńmy na bok troski, problemy, zapomnijmy o krzywdach. W końcu jesteśmy tylko ludźmi - skłonnymi do pomyłek, błędów, upadków. Jesteśmy też aż ludźmi, obdarzonymi cudowną wolą wybaczania - korzystajmy z niej - wybaczajmy, co złe, nie chowajmy urazy. Niech ten dzień przyniesie odnowienie, stanie się początkiem czegoś wspaniałego, zainicjuje zmiany tego co chcielibyśmy zmienić, odnowi nasze serca i przyniesie pełne światła, dobrej energii i miłości spojrzenie na to, co przyjdzie z każdym następnym dniem. Cieszmy się z życia i szanujmy je a także siebie wzajemnie każdego dnia! :):)

 

I na koniec coś sentymentalnego....


A niech tam ... jeszcze jedna! ;)

Zdrowych, spokojnych Świąt Kochani!! :):)

Hania

5 komentarzy:

 1. Radosnych, pełnych prawdziwej magii Świąt Bożego Narodzenia ! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Spełnienia marzeń i tych małych i tych dużych :) W wolnej chwili zapraszam do mnie :) Pozdrawiam Emila

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy blog. chętnie zostanę TU na dłużej!

  OdpowiedzUsuń
 4. What you're saying is completely true. I know that everybody must say the same thing, but I just think that you put it in a way that everyone can understand. I'm sure you'll reach so many people with what you've got to say.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pełnych miłości i rodzinnego ciepła, prawdziwie magicznych Świąt ! Pozdrawiam już świątecznie - M.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa :):)