czwartek, 17 kwietnia 2014

Przedświątecznie

Witajcie Kochani!:):)
Zastanawiam się czy ktoś tu w ogóle zagląda ;)
Czas przedświąteczny, Wielkanoc już puka do drzwi a na Waszych blogach mnóstwo pięknych inspiracji na udekorowanie świątecznego stołu i nie tylko. My w tym roku święta spędzamy u rodziny, jednak mimo to chciałam wprowadzić nieco tego świątecznego, wiosenno-wielkanocnego klimatu i w nasze cztery kąty.
Właściwie nic wyszukanego, proste dekoracje z tego, co było pod ręką.Rzerzuchowy wianek

Ponieważ tak się złożyło, że w poniedziałek miałam urodziny, to pochwalę się też prezentem od męża - książką Ursuli Le Guin "Ziemiomorze". Obok książek Tolkiena, to klasyka z pozycji fantasy, które czasem lubię poczytać. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ wydanie jest po prostu piękne! :) Zastanawiam się tylko, kiedy ja znajdę czas na czytanie tego cuda - liczy prawie 1000 stron ;)Poza tym również w poniedziałek, ku mojej uciesze pan listonosz przyniósł mi wyczekiwaną paczuszkę z małym królikiem wygranym w zabawie u Kasi w Baśniowym Domu. Królik jest przecudowny, rozgościł się już na dobre. Dziękuję Kasiu! :)Ponieważ nie wiem czy przed świętami uda mi się jeszcze coś tu napisać, to korzystając z okazji - już teraz:

Pragnę życzyć Wam radosnych, spokojnych Świąt, spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze. Świąt, których odnawiająca i odradzająca atmosfera, również w Wasze serca wleje moc ożywczej energii pomagającej realizować marzenia! Życzę Wam tego z całego serca! :):) 

Pozdrawiam Was serdecznie!:):)
Hania

3 komentarze:

Dziękuję za wszystkie miłe słowa :):)